Šilumos siurbliai

Šilumos siurbliai yra skirti šildyti patalpas žiemą, tačiau turi funkciją ir vėsinti patalpas vasarą. Taip pat yra keletas tipų šilumos siurblių, kuriuos apžvelgsime toliau.

Šilumos siurblys oras - oras

Šilumos siurblys oras - oras, vadinamas ne veltui taip, kadangi jis ima energiją iš oro (lauko) ir perduoda ją į orą patalpose, visai kaip oro kondicionierius. Tačiau dėl aukštesnės kokybės ir papildomų medžiagų ir automatizavimo galimybių jis yra pritaikytas šildyti iki žemesnės lauko oro temperatūros nei paprastas oro kondicionierius. Toks didžiausias skirtumas ir yra tarp kondicionieriaus ir šilumos siurblio.

Šilumos siurblys oras - vanduo

Šilumos siurblys oras - vanduo vėlgi dirba panašiu principu, tik šįkart jis šildo ne orą esantį patalpoje, tačiau šildo šilumnešį (juo gali būti tiek distiliuotas vanduo, tiek etilenglikolis, propilenglikolis). Šilumnešis šildomas per šilumokaitį (įrenginys vykdantis šilumos arba šalčio mainus) kur dujos (freonas) tekėdamos per šilumokaitį sušildo tekantį šilumnešį, taip gauname šilumą patalpų šildymui ar karšto vandens ruošimui.

Labai gaila, bet pagal šią užklausą nieko neradome.

Pabandykite ieškoti dar kartą